سینمای ایران جای چه طور زن‌هایی است؟!

"او" محبــــوب است

 

 من نوشت: همه چیز از اونجایی شروع شد که الهام چرخنده در ویژه برنامه تحویل سال نو در شبکه چهار، سال نو را خدمت رهبر انقلاب تبریک گفت؛ هجمه های رسانه های بیگانه، تهمت ها و تهدیدها در شبکه‌های اجتماعی و ... شکستن شیشه‌های ماشینش در 6 اردیبهشت 93 و حتی کتک خوردنش با چوب و چماق از دست عده‌ای معلوم الحال!

و اینک او استوار و محکم در راهی که می‌رود، فرا رسیدن میلاد مولا علی و روز پدر را به حضرت آقا تبریک گفته و این تبریک را به عنوان بسته فرهنگی تقدیم مخالفان و معاندان نظام می‌کند...

 

 الهام چرخنده: بخش فرهنگی کشورمان نیاز به یک ۹ دی فرهنگی دارد.

به گزارش فرهنگ نیوز ،فیلم صحبت‌های الهام چرخنده هنرمند کشورمان در جشن فرهنگ و هنر انقلاب را که در دانشگاه تهران برگزار شده بود، منتشر شد.

وی در بخشی از صحبتهای خود گفت: «شاید از این پس تصویر مرا کمتر ببینید، زیرا برای من نوشته‌اند:"خانم چرخنده سینمای ایران جای اینطور زن‌هایی نیست." پس سینمای ایران جای چه طور زن‌هایی است؟! لطفا به ما هم بگویند تا بدانیم!»

الهام چرخنده بازیگر سینما این بار در دانشگاه تهران حاضر شد و در حالی که با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه تهران مواجه شده بود گفت: بسته فرهنگی‌ام این است که تولد آقا امیرالمومنین را به حضرت آقا رهبر عظیم الشأن کشورمان تبریک بگویم و به ایشان بگویم انشا الله سایه شما مستدام باشد و روز پدر هم برشما مبارک.

30.flv | دانلود فیلم

 

 

یا ابن الحسن کــُــجایی؟!

 

!لطفا نظرات ارزشمندتان را در پست پایین بنویسید!

 

/ 0 نظر / 19 بازدید